Jasna godzina

jasna_godzina.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 25,80 zł

Cena regularna: 36,90 zł

25.80
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

"Jasna godzina" to opisana w przejmujący sposób, autentyczna historia Niny Riggs. Poznaj losy pisarki zmagającej się z chorobą nowotworową.

Nina Riggs - główna bohaterka jak i autorka książki "Jasna godzina" w wieku 37 lat dowiaduje się, że ma raka piersi. Z powodu genetycznego obciążenia rodzinnego kobieta była świadoma, że dzień diagnozy przyjdzie prędzej czy później. Nowotwór okazuje się być złośliwy. Niniejsza publikacja to zbiór przenikających, zabawnych i przede wszystkich głęboko poruszających refleksji autorki na temat życia.

"Jasna godzina" została napisana dla dwóch wyjątkowych i jakże ważnych istot w życiu pisarki. Są nim jej synowie 9-letni Freddy oraz 7-letni Benny. Riggs w ten sposób chciała pokazać chłopcom jej wielką miłość wobec nich. To pamiątka na całe życie. Dzieciństwo to czas, w którym nie do końca jesteśmy w stanie zrozumieć świat dorosłych. W przyszłości Benny i Riggs będą mogli lepiej zrozumieć, co działo się z ich mamą.

Historia Niny ukazuje Czytelnikowi, że można doceniać własne życie i kochać innych nawet wtedy, gdy nasz świat się wali. "Jasna godzina" porusza niezwykle trudny temat dla każdego z nas. Odbiorca styka się z tematem śmierci. Kobieta w niezwykły sposób opisuje pogodzenie się ze swym losem, kiedy to już nie ma dla niej ratunku. Riggs opisuje swoją codzienność bez żadnej wzniosłości. Są to opisy realne i bezpośrednie.

Książka skierowana jest do Czytelników w każdym wieku, może stanowić swego rodzaju terapię dla osób zmagających się z chorobą, a także okazać się pomocna dla bliskich chorego na nowotwór. Ukazanie przemyśleń Niny Riggs może uświadomić rodzinie chorego z czym zmaga się osoba cierpiąca na nowotwór. "Jasna godzina'" zyskała miano bestsellera według "New York Timesa". Nina Riggs zmarła w lutym 2017 roku.

 

Jasna godzina
Autorka: Nina Riggs
ISBN: 9788308064030
Format: 125x194
Liczba stron: 256
Oprawa: miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl