Mediacja. Sztuka rozwiązywania konfliktów.

mediacja.jpg
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

55.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: FISO
Kod produktu: 3FE0-4817C

Opis

Książka „MEDIACJA. Sztuka rozwiązywania konfliktów” skierowana jest do ludzi zajmujących się zagadnieniem mediacji w praktyce – mediatorów, sędziów, adwokatów, specjalistów zajmujących się konfliktami i ich rozwiązywaniem. Z uwagi na przystępny sposób przekazu będzie przydatna szerokiemu odbiorcy, którzy chcą po prostu poszerzyć wiedzę o ludziach, bo przecież na co dzień wszyscy jesteśmy mediatorami, rozwiązujemy problemy sprzeczających się dzieci lub skłóconych przyjaciół.
Autorka prezentu je rożne tradycje związane z mediacją. Następnie ukazuje najbardziej wymagający obszar, na który, jako mediatorzy, niechybnie wkroczymy - nadużycie władzy i nierównowagę sił. Czytelnik otrzymuje precyzyjne wskazówki, jak można rozpoznać nadużycie władzy oraz jak można próbować zniwelować nierównowagę sił między stronami konfliktu.

Książkę „MEDIACJA. Sztuka rozwiązywania konfliktów” dobrze się czyta, a jej treść jest łatwo przyswajalna. Autorka ma solidne podstawy i szeroką wiedzę o przedmiocie, który przedstawia, oraz o strategiach mediacyjnych, które przybliża. Używa konkretnych przykładów z własnego doświadczenia, do których czytelnik może się łatwo odnieść. Opracowanie Grethe Nordhelle należy polecić specjalistom zajmującym się rozwiązywaniem konfliktów oraz mediatorom, zwłaszcza tym, którzy rozstrzygają sprawy rodzinnych.

 

Mediacja

Sztuka rozwiązywania konfliktów
Autor:Grethe Nordhelle
ISBN:978-83-927-331-5-8
Format:165x235
Ilość stron:392

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl