Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Możesz pokonać raka

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Laurum
Kod produktu: 7C35-868ED

Opis

Punktem wyjściowym jest spojrzenie na raka jak na proces. Musimy uświadomić sobie, że w dzisiejszych czasach większość przyczyn raka jest znana, a rak nie stanowi zrządzenia ślepego losu. Gdy przyczyny zostaną już zidentyfikowane, możliwe jest podjęcie stosownych działań.
Aby uczynić to w sposób satysfakcjonujący, powinniśmy poszerzyć nasze horyzonty. Powinniśmy uwzględnić rolę trzech aspektów naszej ludzkiej kondycji, a mianowicie:
• fizycznego,
• psychologicznego,
• duchowego.

Pokonanie raka to wspaniałe uczucie – przejście przez to wszystko i odzyskanie pełnego, szczęśliwego życia. Doświadczyłem tego. Widziałem innych ludzi, którzy tego dokonali, i wiem, że również wielu następnych przejdzie przez ten proces w przyszłości. (…) Łączy nas wspólny cel. Wszyscy chcemy cieszyć się dobrym zdrowiem, a także długim, szczęśliwym i sensownym życiem. Może tak być. Niemniej jednak, gdy w rodzinie pojawia się diagnoza raka, perspektywa ta staje się zagrożona. (…) Dobra wiadomość jest taka, że możemy się temu przeciwstawić. Sam tego dokonałem
i widziałem mnóstwo ludzi, którym również się to udało. Możesz pokonać raka. To fakt. To jest możliwe.

Poznaj Iana Gawnera – człowieka, który pokonał raka

Amputowano mu prawą nogę z powodu mięsaka kościopochodnego (raka kości). Dowiedział się wówczas, że ponieważ
w jego organizmie nie znaleziono żadnych innych śladów raka, znajduję się w pięcioprocentowej grupie pacjentów, którzy przeżywają pięć lat po tego typu operacji. Ponowne pojawienie się raka oznaczałoby dla niego wyrok śmierci.
W rzeczywistości nawrót raka nastąpił po 10 miesiącach. Po 14 miesiącach od amputacji prowadzący go onkolog przewidywał, że zostało mu nie więcej niż dwa tygodnie życia.

Jego droga do zdrowia obejmowała wszystkie dostępne wówczas metody leczenia, a po 3 latach uznano, że nie ma aktywnego raka.

W ciągu następnych lat doczekał się czwórki dzieci. Na nowo podjął praktykę weterynaryjną, prowadził piętnastohektarowe gospodarstwo, uprawiał ogródki warzywne, opiekował się sadem i zbudował nowy dom.

Możesz pokonać raka
Nowy Styl Życia
Autor: Ian Gawler
ISBN: 978-83-7746-801-2
Format: 158
Ilość stron: 460

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl