Regulamin księgarni

Serdecznie zapraszamy do zakupów i rejestracji na stronie internetowej Księgarni Fundacji Hospicyjnej.

Zamówienia indywidualne można składać rejestrując się na stronie, za pośrednictwem wybranego przez Państwa loginu i hasła.

Zamówienia hurtowe:

bądź pisemnie:
Księgarnia Fundacji Hospicyjnej
ul. Chodowieckiego 10
80-208 Gdańsk

Zasady dokonywania zakupów dla klientów indywidualnych określa poniższy regulamin.

 

Regulamin Księgarni Fundacji Hospicyjnej:

1.

Księgarnia prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2.
Wszystkie ceny podane na stronie księgarni są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 
 
3.
Na wszystkie publikacje sprzedawane w naszej księgarni wystawiamy dokument sprzedaży potwierdzający zakup przez klienta. Zawsze jest to paragon fiskalny. W przypadku, gdy klient życzy sobie faktury VAT, należy w trakcie składania zamówienia w odpowiedniej rubryce wpisać dane do faktury.
 
4.
Od 1 stycznia 2020 r. zmienią się zasady wystawiania faktur do paragonów fiskalnych. Oznacza to, że w przypadku sprzedaży zarejestrowanej na kasie fiskalnej, sprzedawca wystawi fakturę nabywcy, który posługuje się numerem identyfikującym, tylko w przypadku, gdy ten numer będzie znajdować się na paragonie dokumentującym sprzedaż.
 
5.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Wyjątkiem są aktualne promocje lub zwolnienie z opłaty dostawy przy zakupie na kwotę powyżej 150 zł.
 
6.
Możliwe są następujące formy płatności:
Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.
Przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy. Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

nr konta do przelewu: 07 1540 1098 2001 5562 4727 0007
 
 
7.
Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania paczki (24-48h) oraz czas dostawy.
W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.
W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.
Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
 
8.
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

9.
Przesyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie za przedpłatą na konto, po wcześniejszym potwierdzeniu kosztów transportu, wyliczonym indywidualnie dla każdego zamówienia.
 
10.
W przypadku niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem prosimy o przesłanie takiej informacji lub powiadomienie telefoniczne obsługi księgarni.
W terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności z zamówieniem, księgarnia ustosunkuje się do sprawy.
 
11.
W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowej przesyłki, wszystkie koszty dostawy ponosi księgarnia.
 
12.
Informacje znajdujące się na stronach Księgarni Fundacji Hospicyjnej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach księgarni, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.
 
13.
Regulamin określa zasady zakupów w księgarni. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
 
 
 
Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 

1.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Hospicyjna, z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Chodowieckiego 10;

2.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych - inspektor.rodo@hospicja.pl;

3.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

4.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia;

5.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat;

6.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

7.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;

8.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl