Dobry oddech

Dostępność: średnia ilość
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Oddychamy do 30 tysięcy razy na dobę. Oddychamy w nocy i w dzień, gdy leniuchujemy i gdy ciężko pracujemy, gdy jemy, pijemy, śpimy, bawimy się… Oddech jest tak integralną częścią naszego istnienia, że w ogóle go nie zauważamy. Gdyby w tej chwili ktoś nas nagle spytał, czy oddychamy, pewnie potrzebowalibyśmy chwili, żeby odpowiedzieć.

Czy jednak potrafimy oddychać tak, aby nasze organizmy czerpały z oddechu maksymalnie dużo korzyści? Czy potrafimy oddychać tak, aby nasze mózgi otrzymywały tyle tlenu, ile potrzebują?

A jeśli nie, to co możemy zrobić, żeby oddech stał się potężnym źródłem energii i zdrowia?

Rezvan Ameli i Ewa Kaian Kochanowska są znakomitymi specjalistkami od uważnego oddychania. Pokazują krok po kroku, na czym polega dobry oddech i jak można się go nauczyć. Proponują proste ćwiczenia, których większość możemy wykonać dosłownie wszędzie, choćby przy biurku w pracy.

Alec Łysak objaśnia z kolei, jak wielkie znaczenie ma dobry oddech dla pracy naszych mózgów.

Nauczmy się więc świadomego, uważnego oddychania. To intrygująca droga do lepszego życia.

O autorach:

Rezvan Ameli jest psychologiem klinicznym, pisarką i nauczycielką. Posiada certyfikaty terapeutki w nurcie terapii poznawczej i grupowej. Od 15 lat zgłębia uważność, uczy jej i praktykuje.

Ewa Kaian Kochanowska jest nauczycielką Metody Redukcji Stresu Opartej na Uważności, certyfikowaną w Institute for Mindfulness-Based Approaches w Bedburgu. Prowadzi kursy redukcji stresu oraz wykłady na studiach podyplomowych Uniwersytetu SWPS w Sopocie i we Wrocławiu. Twórczyni i założycielka Kliniki Stresu.

Alec Łysak jest absolwentem neuropsychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonuje się neuronauką poznawczą, współpracował z Instytutem Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie. Mieszka w Londynie, pracuje jako analityk dla agencji działającej na rynku usług medycznych.

Dobry oddech. Zmniejsz stres, popraw koncentrację, zapanuj nad emocjami.
Autorzy: Alec Łysak, Ewa Kaian Kochanowska, Rezvan Ameli
ISBN: 978-83-65933-82-9
Format:11,5 x 17,5
Ilość stron: 96
Oprawa: miekka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl