Drogowskazy

drogokladka.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Cena: 20,00 zł

Cena regularna: 25,00 zł

20.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wykładami i rekolekcjami księdza Dutkiewicza inspirują się nie tylko Ci, którzy mogli wysłuchać ich osobiście. Opublikowane po raz pierwszy w 10 lat po śmierci założyciela gdańskiego hospicjum, przy okazji konferencji „Gościna serca a rynek usług”, zorganizowanej w dniach 15-16 września 2012 r. przez Fundację Hospicyjną i Fundację Lubię Pomagać oraz Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC, stały się edytorskim wydarzeniem. Całkowicie wyczerpany nakład otworzył drogę drugiemu wydaniu.

Czym jest zespół hospicyjny? Jakimi zasadami powinien kierować się w swojej misji? Co tak naprawdę stanowi istotę hospicyjnej posługi? W „Drogowskazach” znaleźć można zarówno odpowiedzi, jak i cenne wskazówki, a także głębokie refleksje człowieka, którego nazwisko na zawsze wpisało się w najpiękniejsze karty hospicyjnego ruchu w Polsce. Autora i gorącego wyznawcy zobowiązujących słów: „Znakiem hospicyjnego wiatyku są nasze dłonie - umierający musi je znać i ufać, że jesteśmy”.

Do książki dołączona została płyta z nagraniami wystąpień księdza z lat 1996-2001, w pierwszej części ułożonych tematycznie, a w drugiej stanowiących luźną antologię wygłoszonych przez Niego kazań i wykładów.

 

Drogowskazy
Autor: Ks. Eugeniusz Dutkiewicz SAC
Redaktor serii: Alicja Stolarczyk Redaktor prowadzący: Magda Małkowska
ISBN: 83-940626-5-1
Format: A5
Ilość stron: 73

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl