Siły, które pokonają raka

Dostępność: brak towaru
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Siły, które pokonają raka, to poradnik, który:
• pozwoli zmierzyć się z prawdą o chorobie
• daje odwagę i nadzieję chorym, rodzinie i lekarzom
• wyzwala siły do walki z rakiem
 
Doświadczeniami i wiedzą dzieli się 33 wybitnych terapeutów, naukowców, lekarzy onkologów, duchownych, chorych, którzy się nie poddali, i ich bliskich. To wyjątkowa książka, a w niej:
• praktyczne porady psychologów i onkologów
• przejrzysta prezentacja całego wachlarza terapii psychoonkologicznych
• wskazówki, jak mimo choroby żyć zgodnie z tym, co dla nas najważniejsze
• teksty, które podpowiedzą, jak rozwijać prawdziwą nadzieję i odwagę
• rozmowy, które pomogą lepiej zrozumieć egzystencjalne i duchowe aspekty choroby
 
Ostatnie lata to czas ważnych zmian w terapii nowotworów. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa zmienione i rozszerzone wydanie bestsellerowej pozycji, która w 2005 roku ukazała się pod tym samym tytułem nakładem Wydawnictwa Charaktery. Siły, które pokonają raka to znakomity przewodnik dla wszystkich, którzy szukają źródeł wsparcia w chorobie nowotworowej, dla ich bliskich i osób profesjonalnie zajmujących się pomocą chorym.
W książce zaprezentowany został cały wachlarz wspomagających terapii psychologicznych. Doświadczeni terapeuci pokazują, jak radzić sobie z chorobą i wspomagać leczenie: dr Ewa Wojtyna wyjaśnia, w jaki sposób zmniejszać lęk i kształtować zdrowe przekonania, Joanna Dudek-Głąbicka podpowiada, jak żyć zgodnie z tym, co dla nas najważniejsze. Dr Mariusz Zięba przybliża fenomen wzrostu osobowego, zaś dr Kinga Tucholska wskazuje, jak rozwijać prawdziwą nadzieję. Są także praktyczne porady i propozycje technik terapeutycznych.

  Siły, które pokonają raka pozwalają lepiej zrozumieć siebie i swoją chorobę. Marek Bieńczyk tworzy nowy język, służący temu, by mówić o chorobie i utracie. Tomasz Dostatni OP w poruszającym wspomnieniu przywołuje zmagającego się z chorobą nowotworową Václava Havla. Małgorzata Braunek mówi o tym, że akceptacja pełni kluczową rolę w bliskich relacjach. Ksiądz Jan Kaczkowski opowiada o zwyczajnym życiu i własnej chorobie, która to życie naznacza. Uczestniczki niezwykłej wyprawy rowerowej pokazują, że raka można pokonać i pomimo choroby przekroczyć Zwrotnik Raka.
 
Siły, które pokonają raka
Psychologiczne terapie wspomagające w chorobie nowotworowej
ISBN: 978-83-934376-5-9
Ilość stron: 288
Format: 235 x 138
Oprawa: miękkaOpinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl